CANLI YAYIN

Günümüzde sosyal medya artık birincil iletişim aracı durumundadır. Facebook, YouTube, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya mecraları marka yönetimi, ürün ve hizmet tanıtımı, etkileşimi paylaşım alanında hayatımızın önemli bir kısmını kapsamaktadır. Hepimiz bu mecralarda videolar ve göreseller paylaşıyoruz. Bizim amacımız bu paylaşımı canlı ve anlık bir hale getirerek iletişimin daha güçlü olmasını sağlamak ve ulaşılabilirliği arttırmaktır.

Basit olarak “canlı yayın” yapıyoruz. 1 ya da 8 profesyonel kamera ile yerleşik olarak Internet’in mevcut olduğu yada olmadığı durumlarda 4G internetin çektiği her ortamda profesyonel bir şekilde “yönetilen” canlı yayın görüntüleri sağlıyoruz.

Günümüzde hem Facebook hem de YouTube’da kullanıcılar cep telefonlarından anlık canlı yayın yapabilir hale geldiler. Bu yayınlar tek düze,tek kamera, tek açı ile yapıldığından henüz görsel anlamda cazip değiller.Görüntü kalitesi telefonunuzun kamerası ile sınırlıdır. Bizim yayın sistemimizde ise son model HD kameralar, profesyonel lensler kullanılmakta, bu kameralar ile alınan görüntüler kablolu ya da kablosuz olarak fiziksel olarak yer kaplamayan reji masası ile “yönetilerek” Facebook sayfanıza, Youtube kanalınıza veya Twitter sayfanıza anlık olarak yayınlanmaktadır.Yayın sırasında bilgi amaçlı görselleri ekrana verebildiğimiz gibi her türlü logo, alt yazı vs de anlık olarak eklenebilmektedir. Sistemin bir diğer farklı yanı ise kameralar dışında seçilen seyirciler ya da konukların cep telefonlarından alınan görüntülerin de sisteme aktarılabilmesi ve interaktiviteyi arttırmasıdır.

Sosyal medya canlı yayınlarını ürün tanıtımları, toplantılar, seminerler, mağaza açılışı, konser, düğün vs gibi sayısız organizasyonda tercih edebilirsiniz. 

Facebook Instagram