HAKKIMIZDA

Kayıt Altında Prodüksiyon'a hoş geldiniz!

Şimdi kendimizi bir kaç madde ile tanıtalım

1-) İçerik videolarınızı kayıt altına alıyoruz!

Gelişen video sektörü ile beraber en önemli konu izlenebilir içerik oluşturmak ve bundan gelir elde etmek haline geldi. Bugün Youtube ve benzeri platformarda video üretip bu şekilde gelir sağlayan binlerce kişi ve kanal var.Siz neden bunlardan biri olmayasanız? Ama diyebilirsinizki videoları çekicek ekipmanımız yok.İşte tam bu noktada biz sizi ve fikirlerinizi 35mm video kameralarımız ile kayıt altına alıp size yep yeni bir gelir fırsatı sunabiliriz.


2-) En özel ve eğlenceli zamanlarınızı kayıt altına alıyoruz!

Bazı anlar vardır yılda bir kere olur, bazı anlar vardır insan hayatında bir kere yaşar. Fotoğraflarda zaman durur ama videolarda o en özel anlarınızı tekrar tekrar yaşarsanız işte tam bu noktada düğün,doğum günü, yıl sonu buluşmaları ve diğer eğlenceli anlarınızı kayıt altına alarak sizlere ömür boyu unutulmayacak dakikalar sunabiliriz.

3-) İşinizin gelişmesini kayıt altına alıyoruz!

Yapılan iş ne olursa olsun her firma işini geliştirmek için bir takım reklamlara ihtiaç duyar. Bu kimi zaman iyi kimi zaman kötü şekilde olur. Biz kötüsünün nasıl olduğunu bilmiyoruz ama iyisi için markanızın, işinizin veya ürününüzün tanınmasına katkı sağlayacak butik web video reklam alternatifleri sunabiliriz.

4-) Müziğinizi kayıt altına alıyoruz.
İster stüdyoda, ister sahnede, ister evde nerede çalmak istiyorsanız biz sizi orada kayıt altına alıyoruz.

Facebook Instagram